Tým odborníků

- Kdo tomu nerozumí, myslí, že čaruju - prof. MUDr. K. Lewit, DrSc.

Bc. Vladislav Prokůpek

Fyzioterapeut

Absolvent Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, Fakulta zdravotnických studií, obor Fyzioterapie. 

Vladislav společně s Radkem již během studia čerpal znalosti z profesionálních fotbalových klubů, individuálních sportů a klinické manuální fyzioterapie.

Za mnoho ze svých zkušeností vděčí nejlepším fyzioterapeutům a lékařům z naší republiky i ze zahraničí,  přičemž s některými z nich má čest spolupracovat. V současné době pracuje v soukromé ordinaci v Ústí nad Labem, na klubové úrovni v nejvyšší fotbalové soutěži  (A - tým)  FK Teplice a ve službách české reprezentace jako fyzioterapeut Národního fotbalového týmu České republiky U21. 

Ve své terapii se zaměřuje především na klinickou sportovní fyzioterapii, manuální ošetření pohybového aparátu a na reedukaci pohybových stereotypů individuálně podle očekávané zátěže daného konkrétního sportovce či pacienta.

Bc. Radek Šťastný

Fyzioterapeut

Absolvent Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, Fakulta zdravotnických studií, obor Fyzioterapie. 

Radek společně s Vladislavem čerpal zkušenosti a znalosti z profesionálních fotbalových klubů, individuálních sportů, klinické manuální fyzioterapie. 

Během svého studia a působení v oboru se setkal s mnoha světovými odborníky z oblastí fyzioterapie, ortopedie, rehabilitačního a fyzikálního lékařství, sportovní traumatologie, chiropraxe, neurologie, osteopatie, sportovní medicíny, profesionálního kondičního a kompenzačního tréninku. Získané znalosti a zkušenosti aplikuje ve své každodenní praxi. 

Ve své práci se zaměřuje především na sportovní klientelu a chronickou bolest pohybového aparátu. 

Nyní působí v soukromém sektoru v Ústí nad Labem a částečně v Praze. Nadále  také  jako fyzioterapeut české reprezentace Národního fotbalového týmu U16 .

...............................................